Все про скло

Скіналі. Скляні фартухи для кухонь

СкиналиЯк би гарно і зі смаком не була мебльована кухня, вона втратить свою привабливість, якщо не буде чистою і охайною. Особливо клопітно підтримувати чистоту в зоні так званого «фартуха» - проміжком між робочою поверхнею і підвісними кухонними шафами. Саме ця ділянка стіни, як і фартух господині, постійно брудниться, на ньому утворюються плями, які не так вже просто усунути. Тому, зону «фартуха» завжди обробляють матеріалами, які здатні витримувати часте й інтенсивне очищення від всіляких забруднень. Так, наприклад, раніше дуже часто ділянку стіни у робочої зони покривали фарбою або обклеювали шпалерами.

 

 

Читати далі: Скіналі. Скляні фартухи для кухонь

 

Smart Glass - розумне електрохромне скло

Smart GlassВеликі вікна, розділові перегородки зі скла, всі ці архітектурні прийоми дозволяють грамотно організувати простір, розділити його на зони і при цьому зберегти максимальну прозорість і доступність природного освітлення. Крім того, скло в інтер'єрі завжди має вкрай ефектний вигляд, як в офісних, так і в домашній обстановці. Але, звичайно ж, така максимальна прозорість буває не комфортною, іноді потрібно обмежити кількість і інтенсивність сонячного світла або створити конфіденційну обстановку для проведення ділових зустрічей. Штори і жалюзі не завжди є зручним вирішенням проблеми, та й вимагають уважного ставлення і регулярного прибирання.

 

 

 

Читати далі: Smart Glass - розумне електрохромне скло

   

Широкоформатний фотодрук і його використання в інтер'єрах

Широкоформатний фотодрук і його використання в інтер'єрахПохмурі і одноманітні інтер'єри вже залишилися в минулому, сучасне дизайнерське мистецтво пропонує таку кількість нових, нестандартних і неординарних рішень, що кожен може з легкістю підібрати оптимальний варіант для себе. Серед інших методів, все більш популярним стає широкоформатний фотодрук, що дозволяє створити в інтер'єрі дивовижні за своєю красою декоративні ефекти і грамотно організувати простір, розділивши його на зони і візуально розширивши межі.

 

За допомогою широкоформатного фотодруку можна створити розкішні реалістичні зображення будь-якого розміру і формату, які зачарують своєю глибиною і насиченістю кольору. Вони можуть з успіхом використовуватися як з рекламними цілями, так і для прикраси будинку, офісів або розважальних закладів. Інтер'єрний широкоформатний фотодрук відкриває величезний простір для фантазії і творчості, а сфера його застосування практично не має обмеження.

Читати далі: Широкоформатний фотодрук і його використання в інтер'єрах

   

Бевел. Декорування стін, дверей, інтер'єрів

БевелТрадіціі застосування скла в декоруванні приміщень мають дуже давнє коріння, які губляться в глибині століть. Звичайно, вже давно минули ті часи, коли наявність скла в будинку говорило про великий достатку, далеко не кожен, навіть забезпечена людина, міг дозволити собі придбати вироби зі скла. Але навіть зараз, коли скло стало загальнодоступним і є в кожному будинку, воно може бути ексклюзивним предметом розкоші, унікальним елементом декору, що підкреслює тонкий смак господаря і вказує на його соціальний статус і добробут. Декор, виконаний зі скла завжди має надзвичайно ефектний і оригінальний вигляд. Існує безліч методів і технологій виготовлення декоративних елементів зі скла і кожен із них дозволяє отримати по-своєму прекрасні вироби. Серед інших на особливу увагу заслуговує технологія декорування за допомогою фігурних об'ємних елементів зі скла бевел (Bevel).


Читати далі: Бевел. Декорування стін, дверей, інтер'єрів

   

Ф'юзинг. Ф'юзингові картини. Декорування стін ф'юзингом

Ф'юзингСкло це один із найпоширеніших матеріалів для декору приміщень. Існує величезна кількість технік, що дозволяють створити високохудожні вироби зі скла, які стають родзинкою інтер'єру і дарують найвищу естетичну насолоду. Однією з таких технік, що має давнє коріння, але отримала широке застосування порівняно недавно, є ф'юзинг.

 

В основі технології ф'юзинга (Fusing, від англ. Fuse - «спікання, плавка») лежить властивість скла під впливом високих температур розм'якшуватися, плавитися і навіть переходити в рідкий стан. Таким чином, шматочки кольорового скла вплавляются в скляний лист-основу, стаючи з ним одним цілим і утворюють малюнок. Початком популяризації ф'юзинга в сучасному світі заслужено вважається 1990 рік, коли в Німеччині були виготовлені перші вітражі із застосуванням цієї технології. А ось перші зразки багатобарвних композицій, отриманих зі «спечених» шматочків скла виготовляли майстри Стародавнього Єгипту і датуються вони 1 ст. до н.е. - 1 ст. н.е.

Читати далі: Ф'юзинг. Ф'юзингові картини. Декорування стін ф'юзингом

   

Скляні столи

Скляні столиСкло - це багатофункціональний матеріал, який за технічними параметрами нічим не поступається своїм побратимам по цеху - металу, дереву або пластику. Даний матеріал часто навіть перевершує їх за своєю оригінальністю і вишуканістю, дозволяючи дизайнерам робити цікаві проекти і впроваджувати в життя нові і найсміливіші ідеї. Не так давно скло було всього лише допоміжним матеріалом, але зараз, завдяки новим технологіям роботи зі склом, таке ставлення до нього кардинально змінилося - з кожним днем все більше компаній пропонує українському споживачеві дуже широкий асортимент виробів, повністю виготовлених зі скла. Це можуть бути різні предмети інтер'єру для дому або офісу: полиці, вітрини і меблеві фасади, скляні двері, розсувні перегородки, а також опорні елементи, каркаси і столи.

Читати далі: Скляні столи

   

Сторінка 1 з 2