Широкоформатний фотодрук і його використання в інтер'єрах

 

Широкоформатний фотодрук і його використання в інтер'єрахПохмурі і одноманітні інтер'єри вже залишилися в минулому, сучасне дизайнерське мистецтво пропонує таку кількість нових, нестандартних і неординарних рішень, що кожен може з легкістю підібрати оптимальний варіант для себе. Серед інших методів, все більш популярним стає широкоформатний фотодрук, що дозволяє створити в інтер'єрі дивовижні за своєю красою декоративні ефекти і грамотно організувати простір, розділивши його на зони і візуально розширивши межі.

 

За допомогою широкоформатного фотодруку можна створити розкішні реалістичні зображення будь-якого розміру і формату, які зачарують своєю глибиною і насиченістю кольору. Вони можуть з успіхом використовуватися як з рекламними цілями, так і для прикраси будинку, офісів або розважальних закладів. Інтер'єрний широкоформатний фотодрук відкриває величезний простір для фантазії і творчості, а сфера його застосування практично не має обмеження.

 

Широкоформатний фотодрук в інтер'єрі це не тільки гарне зображення, що нагадує певний настрій, але і спосіб розширити простір, розділити його на зони і підкреслити індивідуальність інтер'єру. Візуальні ілюзії, створювані за допомогою широкоформатного друку, здатні повністю змінити наше сприйняття реальної картини. Так, використовуючи той же прийом, до якого вдаються художники для того, щоб картина мала привабливу глибину, а саме - панораму, можна візуально подовжити кімнату. Панорамне зображення, наприклад, вечірнього міста, «прибирає» перешкоду для наших очей у вигляді стіни, при цьому можна використовувати кілька таких зображень, стираючи звичні межі.

 

Ще один прийом, до якого вдаються дизайнери, що б оптично збільшити невелику кімнату, це - широкоформатна картина, яка розташовується таким чином, щоби закривати кут кімнати, «відводячи» погляд від нього (це може бути зображення польової або лісової дороги, яка спрямована за горизонт). Дуже ефектно «піднімають» стелю широкоформатні картини, на яких зображення має чітку вертикальну спрямованість - сосновий ліс, бамбуковий гай, гори тощо.

 

Заворожуюче виглядають макро зображення коштовностей, квітів, морських раковин, тварин або, навіть автомобілів. Але, крім того, що такий широкоформатний фотодрук робить інтер'єр оригінальним, на тлі масштабних зображень всі меблі, що знаходиться в приміщенні, виглядають меньшими, завдяки чому кімната, здається більше і просторіше своїх реальних розмірів.

 

Все більшої популярності набуває застосування широкоформатного фотодруку при оформленні стелі. Адже що може бути приємніше, після важкого дня, прилягти на улюблений диван або ліжко і побачити над собою не стелю, а безтурботне блакитне небо з легкими білими хмарами, улюблені квіти або розглядати копію відомого твору мистецтва. Крім того, такі широкоформатні зображення візуально піднімають низька стеля і збільшують простір.

 

Ще один спосіб використання широкоформатного друку в інтер'єрі це декор дверей шаф-купе. Фотодрук на дверях і корпусі шаф дозволяє перетворити інтер'єр і вдихнути нове життя у вже обридлі меблі. Шафа-купе з фотодруком на дверях зображає яскраві зображення з мультфільмів, казкових героїв, які безсумнівно, сподобаються дітям, і вони із задоволенням будуть самостійно складати свої речі.

 

Крім перетворення меблів широкоформатний друк здатен надати новий вигляд і іншим звичним і буденним речам. Наприклад, багато хто в своїх будинках використовують жалюзі, які можуть традиційно бути просто білими або виконаними в інших кольорах. Але наскільки привабливіше, яскравіше і цікавіше будуть виглядати жалюзі для вікон з фотодруком! Фотожалюзі виготовляються із прозорої плівки із нанесеним на неї зображенням. І ось замість сліпучого сонячного світла або похмурого вигляду за вікном, ви можете насолоджуватися чудовими пейзажами або іншим будь-яким зображенням на ваш смак. А в темний час доби, коли в кімнаті включений світло, це зображення буде видно з вулиці.

 

Широкоформатний друк в інтер'єрі є доречним в будь-якій кімнаті будинку: залі, спальні, кухні і, звичайно ж, в дитячій кімнаті. Вона легко поєднується із будь-якими стилістичними рішеннями від традиційної класики, розкішного провансу до сучасного модерну і холодного інтер'єру в стилі хай-тек. Нові технології роблять можливим друк широкоформатних картин дуже великих розмірів без втрати якості зображення, висока роздільна здатність дозволяє зберегти чіткість, контрастність і глибину кольору, так само як і на якісних фотографіях. Залежно від призначення для інтер'єрного друку може використовуватися папір різної щільності, полотно, банер, плівка і тканина.