Творча майстерня

Творча майстерня Творча майстерня ТОВ «Скло-Сервіс» виготовляє:


 

• Дзеркальні панно;

• Вітражі;

• Фасади з рамковими профілями;

• Робить піскоструйні малюнки, малюнки фарбами та лаками;

• Оформлює дзеркала та картини в алюмінієвий європрофіль, дерев'яний і пластиковий багет.

 

 

Дзеркальне панно - дзеркальна мозаїка, композиція, складена з невеликих шматочків дзеркала та інших матеріалів. Поверхня, викладена дзеркальною мозаїкою, може являти собою як нескладний геометричний малюнок, так і сюжетну композицію. Мозаїкою прикрашають не тільки підлогу або стіни, але навіть меблі. Може використовуватися як елемент інтер’єру.

 

Вітражі - один з найпопулярніших способів декорування інтер'єру. Вітражні вставки у вікна, двері, меблі, ніші та міжкімнатні отвори, гармонуючи з інтер'єром, надають приміщенню своєрідний колорит. Художній вітраж в інтер'єрі може виконувати як головну, так і доповнюючу функцію. Вітражі, виконані з прозорого або напівпрозорого скла додають відчуття легкості і не обмежують простір. Глухе кольорове скло привертає до себе увагу і прикрашає приміщення своєрідними скляними картинами-панно.

 

Фасади з рамковими профілями - меблеві фасади, при виготовленні яких використовується алюмінієвий рамковий профіль. Вони поєднують у собі як функціональні, так і декоративні якості. Використовуються в меблях для віталень, спальнях, в офісних, дитячих, кухонних меблях, меблях для ванних кімнат і для передпокоїв. Принцип складання конструкцій з рамкових профілів простий - нарізають деталі потрібного розміру під певним кутом, після чого збирають за допомогою з'єднувальних елементів і шурупів.

 

Творча майстерняТворческая мастерскаяТворча майстерня

 

Одним із способів декоративної обробки скла та дзеркала є художня піскоструйка. Піскоструйна обробка скла служить не тільки для матування, але й для нанесення односторонніх або двосторонніх малюнків будь-якої складності. Застосовується художня піскоструйка при виготовленні офісних перегородок, вітражів, дзеркал з декоративною обробкою, скляних столешніц з малюнком, стекол для міжкімнатних дверей, меблевих фасадів і т.д.

 

У майстерні скло і дзеркало фарбують фарбами та лаками. Застосовується для декорування меблів дому та офісу, дверей, шаф-купе, стільниць, виготовлення цельностеклянной меблів, дзеркал з малюнками.

 

Майстерня займається професійним оформленням дзеркал, будь-яких видів живопису, акварелі, папірусів, вишивок, ікон, фотографій, гобеленів, географічних карт, документів, дипломів, грамот в алюмінієвий європрофіль, дерев'яний і пластмасовий багет зарубіжного та вітчизняного виробництва.

 

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!