Виробництво

ВиробництвоПідприємство є лідером свого регіону у виробництві:

 

•  Скла загартованого;

•  Скла гнутого;

•  Безпечного скла триплекс;

•  Дзеркал для шаф-купе, ванних кімнат і віталень;

•  Меблів і елементів інтер'єру з скла і дзеркала;

•  Столів журнальних, підставок під теле-, відео, аудіоапаратуру;

•  Cходинок, поручнів, огорож;

•  Барних стійок;

•  Скляних розсувних та розпашних дверей;

•  Шаф, тумб, полиць.

 

 

 

Гнуте скло (моліроване)

 

ВиробництвоМолірування (гнуття) скла проводиться в печах з використанням спеціальних форм для надання потрібної конфігурації. Перед моліруванням скло вирізають у відповідності з потрібною формою. Заготовки розміщують в печі на оснастку, нагрівають до температури гнуття (близько 600 0С), під власною вагою заготовка набуває необхідну геометричну конфігурацію, а після цього охолоджується.

 

Моліруване скло широко використовується:

 

• у виробництві меблевих фасадів і у меблевому виробництві в цілому, оформлення інтер’єрів будинків, офісів, виробництво акваріумів, оранжерей;

• у виставковому та торговому обладнанні, вітрини-холодильники;

• гнуте скло для душових кабін, перегородок, огорож.

• автомобілебудування.

 

Для виготовлення виробів, профілі яких не представлені в прайсах, можливе виготовлення оснастки.

 

Виробництво

Триплекс - це один з видів безпечного скла, що представляє собою скло з двох або більше шарів, "склеєних" разом за допомогою спеціальної ламінуючої плівки (плівковий триплекс) або ламінуючої рідини (заливний триплекс). Тому триплекс також називають ламінованим або багатошаровим склом. Слої триплексу можуть бути виконані зі скла одного або різних типів, можуть бути прямими або гнутими - залежно від заданої форми, яка надається склу ще до склеювання.

Для виготовлення триплексу плівку розміщують між пластинами скла, потім отриману заготовку склеюють, піддаючи її пресуванню під тиском при температурі, що на 40-50 °С перевищує температуру текучості плівки. Після охолодження виріб готовий до подальшої обробки або до встановлення.

Ламінування скла не збільшує його механічну міцність, але при руйнуванні уламки такого скла залишаються прикріпленими до плівки - вона запобігає появі гострих уламків і їх осипання. Таким чином, триплекс є захисним і безпечним склом.

 

Ще одним незаперечним плюсом багатошарового скла є його здатність перешкоджати проникненню в приміщення ультрафіолетових променів. Це охороняє елементи інтер'єру від швидкого вицвітання.

 

ВиробництвоТриплекс використовується в таких конструкціях, як:

 

• сходинки;

• перегородки;

• автотранспорт;

• стільниці;

• вітрини;

• полки;

 

ТОВ «Скло-Сервіс» займається виробництвом:

 

• Дзеркала для шаф-купе

• Дзеркала для передпокоїв, віталень, спалень, ванних кімнат

 


Дзеркала для шаф-купе виготовляються із сировини виробництва Бельгії, Чехії, Польщи, Росії, Китаю. Товщини 2-5 мм. Максимальні габарити дзеркала 3210х250 мм. Колір срібло, бронза, графіт, зелений, голубий. Дзеркало оклеюється спеціальною плівкою з внутрішньої сторони дзеркала. Що робить його безпечним при розбиванні.

 

Виробництво

Існує близько 50 базових моделей дзеркал для прихожих, віталень, спалень, ванних кімнат різної форми та кольорової гами. По бажанню замовника вироби виготовляються зі світильниками, вмонтованими світильниками, фацетом, полками, декоративними елементами, представлені різноманітні варіанти кріплень, способів монтажу, фурнітури. Широко використовується нанесення піскоструйних малюнків, малюнків красками і лаками, технологія псевдовітражу, різноманітні поєднання кольорів, комбінації дзеркало-дзеркало, дзеркало-скло, дзеркало-фацет.

Дзеркала для ванних кімнат виготовляються з влагостійкої сировини.

Виготовляються вироби по ескізам замовника.

 

 

Компанія займається виробництвом і реалізацією меблів зі скла, столів журнальних, підставок під теле- відео- аудіо- апаратуру, шаф, тумб, полиць, барних стійок зі скла та дзеркала (стільниці, полиці, накладні елементи столів, дверки шаф), нержавіючих, алюмінієвих, хромованих труб (ніжки столів, каркаси, стійки шаф, стелажів), фурнітури зарубіжного та вітчизняного виробництва. Для склеювання елементів меблів використовується полімерний клей і ультрафіолетове світло. Скло може бути склеєне зі склом, металом, деревом, каменем, залишаючись абсолютно прозорим у місці склеювання. Міцність склеювання перевершує міцність скла

 

ВиробництвоСкло і метал є натуральними екологічно чистими матеріалами, що роблять меблі більш вишуканими та елегантними. У наших меблів переважає стиль "HI-TECH": функціональний дизайн, нічого зайвого.

 

Скляні меблі за бажанням замовника можуть бути виготовлені з безпечного скла (загартованого скла або скла «триплекс»), яке при розбиванні не завдасть людині травму.

 

Меблі зі скла це сучасне рішення для інтер'єру квартири, офісу, ресторану, бару, клубу, будь-якого іншого приміщення, вони не перешкоджають проникненню світла в приміщення, робить його більш легким і прозорим.

 

У фірмі «Скло-Сервіс» існує структурний підрозділ, що займається виробництвом і монтажем сходинок, перил, поручнів і огорож зі скла, дзеркала, дерева, нержавіючих, хромованих, алюмінієвих труб і комплектуючих. На сьогоднішній день саме ці матеріали уособлюють прогрес в архітектурі і дизайні.

 

ВиробництвоФахівці нашої фірми здійснюють заміри, розрахунки, креслення, можуть запропонувати різноманітні варіанти конструкцій, поєднань матеріалів, форму, дизайн, зроблять розрахунок вартості Вашого замовлення. Ми постійно працюємо над удосконаленням конструкцій, вузлів і деталей, що необхідні для виробництва.

 

Підприємство займається виготовленням скляних дверей (розпашних, маятникових і розсувних), а також скляних перегородок.

 

Для виготовлення скляних дверей ТОВ «Скло-Сервіс» використовує безпечне загартоване скло. Характеристики скла можуть бути змінені за бажанням клієнта. Використовується скло безбарвне, тоноване в масі, матоване. Для нанесення малюнків та логотипів застосовується піскоструй, малювання фарбами та лаками, псевдовітраж. Існують різні види петель, ручок. Двері виготовляються в одностулковому та двостулковому виконанні.

 

Виробництво Розпашні - встановлюються в отвір з рамою, також можливе встановлення в безрамковий отвір. Двері відкриваються тільки в одну сторону. Кріпляться на дві, а при великому полотні на три бічних петлі. Опційно встановлюється доводник.

 

• Маятникові - встановлюються в якісно оброблений отвір Двері відкриваються в дві сторони. Встановлюються виключно на двох петлях (верхній і нижній, відповідно монтовані в підлогу і стелю). Опційно встановлюється доводник, який повертає двері в закрите стан, або фіксує під певним кутом.

 

• Розсувні - двері зручні і функціональні і дозволяють економити корисну площу.

 

Скляні двері можуть встановлюватися як в житлових будинках і використовуватися як вхідні двері, міжкімнатні двері, двері у ванну, сауну, так і в будівлях комерційного призначення і застосовуватися як внутрішні і вхідні двері в будівлю, в офіс, в магазин, бутік, салон краси, ресторан, кафе, нічний клуб і т.д.

 

Скляні перегородки вирішують питання поділу приміщення на секції зі збереженням цілісності дизайну, створенням легкості і прозорості, забезпеченням звукоізоляції.