Скляні столи

Столи склянніСкло - це багатофункціональний матеріал, який за технічними параметрами нічим не поступається своїм побратимам по цеху - металу, дереву або пластику. Даний матеріал часто навіть перевершує їх за своєю оригінальністю і вишуканістю, дозволяючи дизайнерам робити цікаві проекти і впроваджувати в життя нові і найсміливіші ідеї. Не так давно скло було всього лише допоміжним матеріалом, але зараз, завдяки новим технологіям роботи зі склом, таке ставлення до нього кардинально змінилося - з кожним днем все більше компаній пропонує українському споживачеві дуже широкий асортимент виробів, повністю виготовлених зі скла. Це можуть бути різні предмети інтер'єру для дому або офісу: полиці, вітрини і меблеві фасади, скляні двері, розсувні перегородки, а також опорні елементи, каркаси і столи. Ніша, яку зайняли вироби зі скла на існуючому меблевому ринку України, стала серйозним конкурентом для дерев'яних меблів, потроху витісняючи «дерево» як традиційний матеріал для меблевого виробництва. Дійсно сьогодні неможливо собі уявити сучасний інтер'єр, в якому хоча б частково не було використано скло. Меблі зі скла - витончені, довговічні, міцні і, що важливо, екологічно чисті. Вони будуть завжди стильними, вишуканими і сучасними, це - родзинка і прикраса будь-якого інтер'єру. Тому при створенні елітних інтер'єрів в сучасних будинках, офісах і ресторанах все частіше свою перевагу дизайнери віддають саме скляним виробам. У сфері архітектури, дизайну і декору зі склом працюють багато відомих майстрів, серед них: Філіп Старк, Карім Рашид, Версаче, Морок Трейсі, Жан Нувель, Карло Сантамборджіо, Енніо Арос і ін.

 

Розвиток науки призвів до винаходу нових ефективних методів роботи з рідким склом, що з часом дозволило збільшити варіанти застосування даного матеріалу. Завдяки сучасним технологіям зі скла отримують міцні і функціональні предмети самих різних форм. Після різання і шліфування листове скло за допомогою спеціального обладнання піддається процесу нагрівання. Використовуючи комп'ютерні технології, обчислюють момент рівноваги між твердим і рідким станом скла, що дозволяє зробити вигин скляної маси точно і в потрібний момент часу. Міцність з'єднання скла зі склом досягається за допомогою технології ультрафіолетової склейки, при цьому місце склеювання залишиться зовсім прозорим. Скло також може бути склеєне з деревом, металом або каменем. Сучасні способи обробки кромок і поверхонь, можливість просвердлити отвір будь-якого діаметру і молірування (вигин) дозволяють виробникам скляних виробів зробити з цього матеріалу предмети інтер'єру практично будь-якої форми і призначення.

 

В оформленні будь-якого приміщення цікавим елементом є скляні столи. Прозорий стіл виглядає невагомим, візуально полегшуючи простір. Такий стіл в сучасному інтер'єрі буде до місця скрізь: у вітальні і їдальні, на кухні і в спальні, а також в офісах, барах, виставкових залах, телевізійних студіях і громадських приміщеннях. Скляні столи, завдяки візуальній легкості і витонченості, ідеально вписуються в будь-який дизайн. А використання загартованого скла забезпечує їх надійність, стійкість до механічних пошкоджень і повну безпеку при експлуатації. Столи зі скла характеризуються елегантними формами, міцністю і винятковою функціональністю, а також якісної обробкою у поєднанні з бездоганним і вишуканим видом. Скляні вироби прекрасно поєднуються із сучасною технікою і декором.

 

З огляду на різні смаки і потреби своїх покупців компанія «СКЛО-СЕРВІС» виготовляє обідні, журнальні столи, підставки під аудіо- та відеоапаратуру, підставки будь-якої конфігурації, шафи, тумби, полиці, меблі зі скла і дзеркала, меблі для барів.

 

При виготовленні нашої продукції використовується:

- скло прозоре, тоноване, матове, кольорове, сатин товщиною 6-12 мм.

- триплекс з плівками і декоративними тканинами, фарбування в триплексі в один або кілька кольорів

- скляні конструкції можуть бути комбіновані з елементами металу діаметром 25, 32 і 60

 

Декорувати скляні стільниці можна:

- піскоструминними малюнками

- візерунками, фарбами

- повноколірного фотодруком

 

Скляні столи, виготовлені компанією «СКЛО-СЕРВІС», мають різну форму і розміри: прямокутні, квадратні, круглі, овальні. Всі стільниці на обідніх столах піддаються загартуванню. Як вже було викладено вище, використання загартованого скла забезпечує повну безпеку скляних столів, їх надійність і стійкість до механічних пошкоджень. Таке скло не боїться високих температур і вологості.

 

Замовляючи скляний стіл у нас, Ви можете самі вибрати його, форму, розміри, а також колір і художнє оформлення. Ми допоможемо Вам вибрати стіл, відповідно для будь-якої обстановки.