Плівка EVA

Плівка EVAПлівка EVA (етіленвінілацетатна плівка) виготовляється із високоеластичного полімерної сировини шляхом безавтоклавного, високотемпературного режиму.

 

Дана плівка виготовляється зі смол етилену вінілацетату. Дуже висока ступінь міцності при розтягуванні, здатність витримувати високі температури, висока вологостійкість і надійність в довгостроковій експлуатації робить дуже популярним її застосування у виробництві.

 

Плівка EVA є дуже високоміцним прошарком для виготовлення триплекса. Виготовлення безпечного скла "триплекс" і декоративного скла методом вакуумного (безпечного) і безавтоклавного ламінування одне з основних застосувань EVA-плівки.

Плівка має дуже хороші адгезивні властивості з такими матеріалами як: шовк, тканини, рисовий папір, листи, ПЕТ-плівка, листовий полікарбонат, банер і банерна сітка, дріт.

 

Після ламінування скла плівкою EVA, воно набуває дуже хороші характеристики міцності і звукоізоляційні характеристики. Скло, яке ламіноване EVA плівкою, практично повністю затримує ультрафіолетове випромінювання.

 

Дуже цікаве застосування знаходять для плівки при виробництві художнього триплексу. Для цього використовують спеціальну піч EVA BM. Між плівками EVA укладають декоративні матеріали. Це можуть бути і тканини, і листя рослин, всілякі декоративні плівки, папір і багато інших матеріалів.

 

У порівнянні з іншими матеріалами, плівка EVA має такі переваги:

 

  • дуже висока якість триплекса;
  • мізерний відсоток браку в готовій продукції;
  • висока міцність скла;
  • для зберігання плівки EVA, не потрібно, будь-яких особливих умов.

 

 

Серед недоліків варто відзначити високу опалесценцію (матовість скла), це особливо помітно при багатошаровому ламінуванні. В процесі експлуатації можлива поява жовтизни. Ламіноване скло, за технологією EVA, має не дуже високу міцність на зрушення. Це особливо проявляється при низьких, мінусових температурах і може привести до розшарування (деламінаціі). Так само плівка EVA чутлива до вологості.

 

Отримати консультацію або купити плівку EVA ви зможете, зателефонувавши в компанію «Склосервіс» за номерами телефонів зазначених на сайті.