Прозоре оптифлоат скло

 

Прозоре оптіфлоат склоСкло оптіфлоат (OptiFloat) - це скло, яке виготовляється із застосуванням флоат-процесів, а саме додаванням в скломасу сплавів металів.

 

Серед лінійки оптіфлоат стекол, дуже широко використовується прозоре оптіфлоат скло.

 

Даний вид скла має високу оптичну якість і має високі светопропускні здатності. Товщина скла може становити від 2 до 25 мм., що безсумнівно відкриває великі можливості для різних видів його застосування. Незважаючи на товщину, в будь-якому випадку, це скло зберігає виняткову прозорість. Оптіфлоат скло стійке до ушкоджень і його легко чистити. Це скло відрізняється від звичайного, своєю прозорістю і не має зеленуватого відтінку. Прозорість оптіфлоат скла вище ніж у звичайного на 7% (для 12мм скла).

Оптіфлоат-скло виробляється відповідно до європейських стандартів і є екологічно чистим продуктом, крім того це скло може бути використано повторно, що є важливим фактором з екологічної точки зору.

 

Прозоре оптіфлоат-скло в основному використовується в будівельній і меблевій промисловості. Безсумнівно, найбільшою перевагою цього скла є те, що воно може піддаватися таким процесам, як обробка країв, свердління, молірування, гравірування, піскоструминна обробка, загартовування, триплексація і нанесення покриття. Завдяки своїй універсальності в обробці це скло дозволить втілити будь-яке дизайнерське рішення.

 

Так як прозоре оптіфлоат-скло володіє поліпшеними характеристиками пропускання світла і сонячного тепла в будівництві воно широко використовується в склінні фасадів.

 

Використання прозорого оптіфлоат скла в склопакетах дозволить збільшити його якість, довговічність і експлуатаційні можливості виробу.

 

Склопакет, виготовлений із застосуванням оптіфлоат-скла, дозволяє домогтися високих показників теплоізоляції завдяки високій прозорості скла, здатності пропускати сонячне світло. Оптіфлоат скло має високу шумоізоляційної здатність, і в поєднанні з конструкцією склопакету підвищити шумоізоляційний ефект в цілому.

 

В меблевій індустрії використання прозорого оптіфлоат-скла дуже широке. Завдяки своїй міцності і гнучкості в обробці оптіфлоат застосовується, як у виготовленні елементів для меблів, так і для виготовлення скляних меблів в цілому.

 

Серед популярних меблевих інтер'єрів можна відзначити:

 

- вітражі.- акваріуми;

- перегородки і двері;

- скляні вітрини;

- скляні TV-підставки;

- скляні офісні меблі;

- скляні полки;

- кухонні та журнальні столи;

 

Великий плюс скляних меблів - це екологічність і натуральність матеріалу. Завдяки властивостям скла скляні меблі роблять інтер'єр більш прозорим, легким і вишуканим.

 

Оптіфлоат скло, пропускаючи світло, розсіює його, що створює ефект природності і додаткового простору, і також надає інтер'єру привабливості. Скляні вітрини, внутрішні перегородки, напівпрозорі фасади - це лише частина застосування. Вироби з флоат-скла, дозволяють впровадити кращі дизайнерські рішення для дому або офісу, магазинів, виставкових залів і павільонів.

 

При виборі прозорого оптіфлоат-скла можна бути впевненим в отриманні високоякісного скла за прийнятною ціною.